R46KI21505001K
DigiKeys varenummer
399-R46KI21505001K-ND
Producenter
Producentens varenummer
R46KI21505001K
Beskrivelse
CAP FILM SAFETY/EMI SUPP RAD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.015 µF Filmkondensatorer 275V 560V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
R46KI21505001K Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,437" (11,10mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
275V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
560V