R463I3100JBM1K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 762
Datablad
På lager: 0
På lager: 15
På lager: 800
0.1 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R463I3100JBM1K
DigiKeys varenummer
399-R463I3100JBM1K-ND
Producenter
Producentens varenummer
R463I3100JBM1K
Beskrivelse
CAP FILM SAFETY/EMI SUPP RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R463I3100JBM1K Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,437" (11,10mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V