R463I31000001M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.632
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Ny hos DigiKey
Billede for R463I31000001M er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R463I31000001M
DigiKeys varenummer
399-R463I31000001M-ND
Producenter
Producentens varenummer
R463I31000001M
Beskrivelse
0,1 U 300V
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,437" (11,10mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V