R413I13300000M er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.000
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
3300 pF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
R413I13300000M
DigiKeys varenummer
399-R413I13300000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
R413I13300000M
Beskrivelse
CAP FILM 3300PF 20% 1KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
R413I13300000M Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,437" (11,10mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)