PEH534YDG3470M2S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Chemi-Con
På lager: 400
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Chemi-Con
På lager: 400
Datablad
På lager: 0
Nichicon
På lager: 190
Nichicon
På lager: 342
På lager: 139
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
470 µF 450 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse - Snap-in 180mOhm @ 100Hz 3000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PEH534YDG3470M2S
DigiKeys varenummer
399-PEH534YDG3470M2S-ND
Producenter
Producentens varenummer
PEH534YDG3470M2S
Beskrivelse
CAP ALUM SNAP-IN HIGH RIPPLE
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PEH534YDG3470M2S Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Rippel strøm @ lav frekvens
1.9 A @ 100 Hz
Rippel strøm @ høj frekvens
12.4 A @ 20 kHz
Kapacitans
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Spænding - Nominel
450 V
Højde - Monteret (maks.)
2,007" (51,00mm)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
180mOhm @ 100Hz
Monteringstype
Levetid @ temp.
3000 timer @ 105°C