P410QM223M300AH101
DigiKeys varenummer
399-12047-ND
Producenter
Producentens varenummer
P410QM223M300AH101
Beskrivelse
FILTER RC 100 OHMS/22NF TH
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RC EMI-filtre 1st Orden Lavpas 1 kanal R = 100Ohm, C = 22nF Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
P410QM223M300AH101 Modeller
Kategori
Værdier
R = 100Ohm, C = 22nF
Producenter
KEMET
ESD beskyttelse
No
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Bulk
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Spænding - Nominel
300VAC
Type
Lavpas
Monteringstype
Hulmontering
Filterrækkefølge
1st
Pakke/hus
Radial
Teknologi
RC
Størrelse/dimension
0,728" L x 0,287" B (18,50mm x 7,30mm)
Antal kanaler
1
Højde
0,512" (13,00mm)