P409EL474M275CH330
DigiKeys varenummer
399-P409EL474M275CH330-ND
Producenter
Producentens varenummer
P409EL474M275CH330
Beskrivelse
CAP FILM RAD SAFETY EMI X2
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF Filmkondensatorer 275V 630V Papir, Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
P409EL474M275CH330 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,201" L x 0,602" B (30,50mm x 15,30mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
1,000" (25,40mm)
Spændingsklassifikation - AC
275V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V