P278SU104M480A
DigiKeys varenummer
399-12063-ND
Producenter
Producentens varenummer
P278SU104M480A
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 20% 480VAC RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 480V Papir, Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
P278SU104M480A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,063" L x 0,394" B (27,00mm x 10,00mm)
Varestatus
Forældet
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Kapacitans
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Tolerance
±20%
Klassificeringer
X1
Spændingsklassifikation - AC
480V