MPX1D0530L220
DigiKeys varenummer
399-20650-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-20650-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-20650-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MPX1D0530L220
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 2A 341.2 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Afskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 2 A 341,2mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MPX1D0530L220 Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
2,5A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
341,2mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,209" L x 0,197" B (5,30mm x 5,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)