MMK7.5272K400K00L4BULK
DigiKeys varenummer
399-MMK7.5272K400K00L4BULK-ND
Producenter
Producentens varenummer
MMK7.5272K400K00L4BULK
Beskrivelse
2N7F63 10%V
Detaljeret beskrivelse
2700 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,098" B (10,00mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V