MMK5223K100J01L16.5TR16 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Ny hos DigiKey
0.022 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMK5223K100J01L16.5TR16
DigiKeys varenummer
399-MMK5223K100J01L16.5TR16TR-ND
Producenter
Producentens varenummer
MMK5223K100J01L16.5TR16
Beskrivelse
22NF 1C 10%V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Hulmontering
Emballage
Boks
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
63V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
100V