MMK27.5185K630F15L4TRAY
DigiKeys varenummer
399-MMK27.5185K630F15L4TRAY-ND
Producenter
Producentens varenummer
MMK27.5185K630F15L4TRAY
Beskrivelse
1.8F DC 10V
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.8 µF Filmkondensatorer 220V 630V Polyester, Metalliseret Radial
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bakke
Pakke/hus
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
1,142" (29,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
220V
Applikationer
Universal
Spændingsklassifikation - DC
630V