MMK10104K250A01L3.6KBULK kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
WIMA
Ny hos DigiKey
Billede for MMK10104K250A01L3.6KBULK er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMK10104K250A01L3.6KBULK
DigiKeys varenummer
399-MMK10104K250A01L3.6KBULK-ND
Producenter
Producentens varenummer
MMK10104K250A01L3.6KBULK
Beskrivelse
100NF2 10%V
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V