MMK10102K400A01L16.5TR18 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 160
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Ny hos DigiKey
1000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMK10102K400A01L16.5TR18
DigiKeys varenummer
399-MMK10102K400A01L16.5TR18TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMK10102K400A01L16.5TR18
Beskrivelse
1NF40010%V
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±10%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V