M3253506E2X335KZMB
DigiKeys varenummer
1001-2522-1-ND - Afskåret tape (CT)
1001-2522-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
M3253506E2X335KZMB
Beskrivelse
CAP CER 3.3UF 10V X7R 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
M3253506E2X335KZMB Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,49mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,79mm)