M3253503E1B102JZMBTR
DigiKeys varenummer
1001-2502-1-ND - Afskåret tape (CT)
1001-2502-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
M3253503E1B102JZMBTR
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
M3253503E1B102JZMBTR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Digi-Reel®
Fejlfrekvens
M (1%)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,99mm)