M3253502E2Z103KZMB7189 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Knowles Novacap
På lager: 0
Datablad
10000 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
M3253502E2Z103KZMB7189
DigiKeys varenummer
1001-M3253502E2Z103KZMB7189TR-ND - Tape & Reel (TR)
1001-M3253502E2Z103KZMB7189CT-ND - Afskåret tape (CT)
1001-M3253502E2Z103KZMB7189DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
M3253502E2Z103KZMB7189
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
M3253502E2Z103KZMB7189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,040" L x 0,020" B (1,02mm x 0,51mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,61mm)