M3253502E1Z102JZMBTR
DigiKeys varenummer
1001-2500-1-ND - Afskåret tape (CT)
1001-2500-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
M3253502E1Z102JZMBTR
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0402
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
M3253502E1Z102JZMBTR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Digi-Reel®
Fejlfrekvens
M (1%)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,040" L x 0,020" B (1,02mm x 0,51mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,61mm)