M3253502E1B101JZMBTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
100 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
M3253502E1B101JZMBTR
DigiKeys varenummer
1001-2499-1-ND - Afskåret tape (CT)
1001-2499-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
M3253502E1B101JZMBTR
Beskrivelse
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0402
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
M3253502E1B101JZMBTR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Applikationer
Emballage
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Fejlfrekvens
M (1%)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,040" L x 0,020" B (1,02mm x 0,51mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,61mm)