KHB222KP51DGCZA
DigiKeys varenummer
399-KHB222KP51DGCZATB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
KHB222KP51DGCZA
Beskrivelse
CAP CER RAD DISC
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer Y5P Radial, Disk
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,492" diam. (12,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,571" (14,50mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)