HHBC8S-0R6A0024V
DigiKeys varenummer
399-19083-ND
Producenter
Producentens varenummer
HHBC8S-0R6A0024V
Beskrivelse
CMC 24UH 2A 2LN TH
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Induktor Lodret, Ingen base, 2 pc-ben
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HHBC8S-0R6A0024V Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Lodret, Ingen base, 2 pc-ben
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,630" diam. (16,00mm)