HHBC12-1R0A0080V
DigiKeys varenummer
399-19091-ND
Producenter
Producentens varenummer
HHBC12-1R0A0080V
Beskrivelse
CMC 80UH 5A 2LN TH
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Induktor Lodret, Ingen base, 2 pc-ben
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HHBC12-1R0A0080V Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Lodret, Ingen base, 2 pc-ben
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,039" diam. (26,40mm)