HHBC12-1R0A0028V
DigiKeys varenummer
399-19089-ND
Producenter
Producentens varenummer
HHBC12-1R0A0028V
Beskrivelse
CMC 28UH 5A 2LN TH
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Induktor Lodret, Ingen base, 2 pc-ben
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HHBC12-1R0A0028V Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Lodret, Ingen base, 2 pc-ben
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,024" diam. (26,00mm)