GTX-4500-Y474
DigiKeys varenummer
399-GTX-4500-Y474-ND
Producenter
Producentens varenummer
GTX-4500-Y474
Beskrivelse
LINE FILTER 500VAC 50A CHASS MNT
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Trefaset (Wye) EMC/EMI Linjefilter 50 A 500VAC 50Hz Tofaset Skrueklemme
Kategori
Strøm
50 A
Producenter
KEMET
Frekvens - Drift
50Hz
Serie
Applikationer
Universal
Emballage
Boks
Godkendelsesagentur
cUL, TUV, UL
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 105°C
Filtertype
Trefaset (Wye)
Monteringstype
Chassismontering
Konfiguration
Tofaset
Termineringsudformning
Skrueklemme
Spænding - Nominel AC
500V