FPL240/60/20-BH1T
DigiKeys varenummer
399-FPL240/60/20-BH1T-ND
Producenter
Producentens varenummer
FPL240/60/20-BH1T
Beskrivelse
FERRITE PLATE 240.00MM X 60.00MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ferritplade 9,449" L x 2,362" B (240,00mm x 60,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FPL240/60/20-BH1T Modeller
Kategori
Filtertype
Ferritplade
Producenter
KEMET
Størrelse/dimension
9,449" L x 2,362" B (240,00mm x 60,00mm)
Serie
Højde - Monteret (maks.)
0,787" (20,00mm)