FPL100/100/5-BH1T
DigiKeys varenummer
399-FPL100/100/5-BH1T-ND
Producenter
Producentens varenummer
FPL100/100/5-BH1T
Beskrivelse
FERRITE PLATE 100.0MM X 100.00MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ferritplade 3,937" L x 3,937" B (100,00mm x 100,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FPL100/100/5-BH1T Modeller
Producenter
KEMET
Filtertype
Ferritplade
Serie
Størrelse/dimension
3,937" L x 3,937" B (100,00mm x 100,00mm)
Emballage
Bulk
Højde - Monteret (maks.)
0,197" (5,00mm)