F881KJ332K300R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3300 pF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881KJ332K300R
DigiKeys varenummer
399-F881KJ332K300RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881KJ332K300R
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881KJ332K300R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,197" B (10,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)