F881FR684M300Z
DigiKeys varenummer
399-F881FR684M300Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881FR684M300Z
Detaljeret beskrivelse
0.68 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
F881FR684M300Z Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,689" B (31,50mm x 17,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,102" (28,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)