F881FB154M300Z
DigiKeys varenummer
399-F881FB154M300Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881FB154M300Z
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.15 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
F881FB154M300Z Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,354" B (31,50mm x 9,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)