F881DU254K300L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.25 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881DU254K300L
DigiKeys varenummer
399-F881DU254K300LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F881DU254K300L
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881DU254K300L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,512" B (26,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)