F881DU254J300L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F881DU254J300L er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881DU254J300L
DigiKeys varenummer
399-F881DU254J300LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F881DU254J300L
Beskrivelse
.250UF 300V
Detaljeret beskrivelse
0.25 µF Filmkondensatorer 300V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,512" B (26,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
800V