F881DU224M300R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.22 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881DU224M300R
DigiKeys varenummer
399-F881DU224M300RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881DU224M300R
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881DU224M300R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,512" B (26,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)