F881BT253K300R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.025 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BT253K300R
DigiKeys varenummer
399-F881BT253K300RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881BT253K300R
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881BT253K300R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,354" B (18,00mm x 9,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)