F881BT183M300A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.018 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BT183M300A
DigiKeys varenummer
399-F881BT183M300A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F881BT183M300A
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881BT183M300A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,354" B (18,00mm x 9,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)