F881BR333K300R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.033 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BR333K300R
DigiKeys varenummer
399-F881BR333K300RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881BR333K300R
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881BR333K300R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)