F881BR253K300C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.025 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BR253K300C
DigiKeys varenummer
399-F881BR253K300C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F881BR253K300C
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881BR253K300C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)