F881BP473M300R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 24
Datablad
På lager: 0
TDK
På lager: 756
TDK
0.047 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BP473M300R
DigiKeys varenummer
399-F881BP473M300RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881BP473M300R
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881BP473M300R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,335" B (18,00mm x 8,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)