F881BP393J300Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F881BP393J300Z er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BP393J300Z
DigiKeys varenummer
399-F881BP393J300Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
F881BP393J300Z
Beskrivelse
.039UF 300V
Detaljeret beskrivelse
0.039 µF Filmkondensatorer 300V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,335" B (18,00mm x 8,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
800V