F881BI393M300L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.039 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BI393M300L
DigiKeys varenummer
399-F881BI393M300LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F881BI393M300L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881BI393M300L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,689" (17,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)