F881BI273J300C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.027 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BI273J300C
DigiKeys varenummer
399-F881BI273J300C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F881BI273J300C
Beskrivelse
.027UF 300V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,689" (17,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)