F881BG223M300L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
TDK
TDK
0.022 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BG223M300L
DigiKeys varenummer
399-F881BG223M300LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F881BG223M300L
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881BG223M300L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)