F881BC153M300A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.015 µF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881BC153M300A
DigiKeys varenummer
399-F881BC153M300A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F881BC153M300A
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881BC153M300A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)