F881AP682K300R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6800 pF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881AP682K300R
DigiKeys varenummer
399-F881AP682K300RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881AP682K300R
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881AP682K300R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,236" B (13,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)