F881AO103M300C
DigiKeys varenummer
399-F881AO103M300C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F881AO103M300C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
F881AO103M300C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,276" B (13,00mm x 7,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)