F881AL392M300R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3900 pF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881AL392M300R
DigiKeys varenummer
399-F881AL392M300RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881AL392M300R
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881AL392M300R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,374" B (13,00mm x 9,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)