F881AG272M300C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2700 pF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881AG272M300C
DigiKeys varenummer
399-F881AG272M300C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F881AG272M300C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881AG272M300C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)