F881AG252J300C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F881AG252J300C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881AG252J300C
DigiKeys varenummer
399-F881AG252J300C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F881AG252J300C
Beskrivelse
2500PF 300V
Detaljeret beskrivelse
2500 pF Filmkondensatorer 300V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
800V