F881AE182J300R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F881AE182J300R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881AE182J300R
DigiKeys varenummer
399-F881AE182J300RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F881AE182J300R
Beskrivelse
1800PF 300V
Detaljeret beskrivelse
1800 pF Filmkondensatorer 300V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
800V