F881AE122K300C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1200 pF Filmkondensatorer 300V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F881AE122K300C
DigiKeys varenummer
399-F881AE122K300C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F881AE122K300C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F881AE122K300C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)