F872RH824M480Z
DigiKeys varenummer
399-F872RH824M480Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F872RH824M480Z
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.82 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
F872RH824M480Z Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
1,614" L x 0,591" B (41,00mm x 15,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,024" (26,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)